Titel
Amsterdamse vrienden in oorlogstijd ( eerder verschenen onder de titel Was het maar morgen )
Schrijver
Frinsel, Johan
Taal
Nederlands
ISBN
9789033122927
Uitgever
Den Hertog
Prijs
€ 6,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
146pp, gebonden, in nieuwstaat, cadeauwaardig
Meer info
Joop en Wim, twee jongens uit de Amsterdamse binnenstad, maken van nabij de ramp mee die zich tijdens de Tweede Wereldoorlog in de Jodenbuurt voltrekt. De Duitse overheid verbiedt het normale contact tussen Joden en niet-Joden. De omgang met hun Joodse vriend Bram en zijn familie wordt daardoor gevaarlijk. Maar je vrienden laat je toch zo maar niet aan hun lot over?
Dit boek verscheen eerder onder de titel "Was het maar morgen."
Dit boek verscheen eerder onder de titel "Was het maar morgen."
Afbeeldingen
Lang zullen we Lezen
Mierlo
Bent u op zoek naar mooie en betaalbare jonggebruikte of nieuwe kinder/jeugdboeken, dan bent u van harte welkom om een keer een kijkje te nemen bij "Lang zullen we Lezen" !
Hier vindt u kinderboeken vanaf de peuterleeftijd tot en met Young Adult - Tienerboeken en ook educatieve boeken !
Het assortiment is zeer gevarieerd en wordt regelmatig aangevuld.
Op zoek naar een bepaald kinder/jeugdboek, neem even geheel vrijblijvend contact op.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Lang zullen we Lezen
- Na uw bestelling ontvangen u en Lang zullen we Lezen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lang zullen we Lezen vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Lang zullen we Lezen kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.