Titel

De hoogstapelaar / roman

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789492313638

Uitgever

Koppernik

Prijs

8,00

Bijzonderheden

2019; Paperback; goed exemplaar

Meer info
In 'De verboden tuin' (1986) probeert Ewout de paradijselijke wereld van zijn eerste kinderjaren te hervinden. In het tweede deel 'De opdracht' (1995) oefent Ewout als veertienjarige om populair en indrukwekkend te zijn tussen de oudere jongens in het zomerkamp. In dit derde deel, 'De hoogstapelaar', waant Ewout zich de situatie geheel meester. Hij is nu zeventien en denkt de wereld en het leven begrepen te hebben, en dat zal hij zijn naïeve vriendjes wel eens tonen. Verbazen wil hij hen, maar ook de wereld, met zijn 'optredens' op straten en pleinen. In gesprekken met zijn vrienden legt hij uit hoe je een echte persoonlijkheid wordt, en wat je moet doen om belangrijk te worden en niet 'onbenullig' te blijven. Voor Ewout is het belang van deze gesprekken erin gelegen dat hij, zichzelf spiegelend aan de 'onbenullige' vriend tegenover hem, zijn eigen superioriteit oefent en tegelijkertijd bewezen ziet. Maar zelf is Ewout onderhevig aan de krachtige tegenwind van zijn depressies en zijn angsten. De lezer vraagt zich intussen zorgelijk af wat er uit deze vlerk zal groeien: een akelige manipulator en dictatortje, een terrorist? Of toch een kunstenaar? Want je zou Ewouts strapatsen ook kunnen beschouwen als een waagstuk, een sprong in het onbekende.
Louis Tinner Tilburg

Bedankt voor je bestelling. Bestelde boeken die meteen betaald zijn via Pay.nl versturen we zo snel mogelijk, zonder verdere berichtgeving. Je krijgt wel een automatisch gegenereerde trackingmail. Bij alle andere bestellingen krijg je binnen 1 tot 3 werkdagen een bevestiging met betaalgegevens. Geen trackingmail of bevestiging ontvangen? Kijk dan in je spam-map en/of neem contact met ons op. Verzenden naar een afhaalpunt kan goedkoper zijn; informeer naar de mogelijkheden. Meer informatie over Boekhandel Louis Tinner (o.a. verkoopvoorwaarden, verzendopties, inkoop en aanwezigheid op boekenmarkten) vind je op www.louistinner.nl.

Tip: Meerdere boeken tegelijk bestellen scheelt verzendkosten!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Louis Tinner.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Louis Tinner
  • Na uw bestelling ontvangen u en Louis Tinner een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Louis Tinner vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Louis Tinner kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren