Titel
Holland Festival 1952 — 5 Juni – 4 Juli — Den Haag – Scheveningen — Jeanne d’Arc au Bûcher (Scheveningen – Kurzaal, Zondag 22 Juni – 2.30 uur)
Schrijver
Paul Claudel (tekst), Arthur Honegger (muziek)
Taal
Nederlands
Uitgever
Holland Festival, Den Haag, 1952
Prijs
€ 9,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Gebruikte staat (bevat aantekeningen) - geïllustreerd - 28 pag.
Meer info
Programma van het Holland Festival 1952 voor het dramatisch oratorium Jeanne d’Arc au Bûcher. Tekst van Paul Claudel en muziek van Arthur Honegger. Uitvoering in de Kurzaal te Scheveningen onder leiding van dirigent Lodewijk De Vocht, met o.a. De Koninklijke Chorale Caecilia, het knapenkoor van het St. Lievens College te Antwerpen en het Nationaal Orkest van België. Met foto’s en toelichting op het werk.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenloket
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenloket een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenloket vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenloket kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.