Titel

Staatscommissie inzake den toegang tot Nederland door het Noordzeekanaal : verslag aan Hare Majesteit de Koningin

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Gebrs. J. & H. van Langenhuysen, 1911

Prijs

49,00

Bijzonderheden

In portefeuille gebonden met strikken, compleet, originele druk gecombineerde delen

Meer info
Staatscommissie in zake den toegang tot Nederland door het Noordzeekanaal, verslag aan H.M. de koningin, deel I en II, 's-Gravenhage [1911], 93+23 pag. Deel I met 33 bijlagen.
Deel III: bijlagen behorende tot het Tweede Deel van het Verslag aan Hare Majesteit de Koningin (kaarten in kleur).

Exemplaar archief van Rijnland
Afbeeldingen
Kraus, J. - Staatscommissie inzake den toegang tot Nederland door het Noordzeekanaal : verslag aan Hare Majesteit de Koningin
Libris Kampen Kampen

Libris Kampen is gespecialiseerd in het leveren van boeken op het gebied van waterbeheer en watermanagement. Daarnaast vooral boeken op het gebied van geschiedenis en sociale geografie.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Libris Kampen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Libris Kampen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Libris Kampen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Libris Kampen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Libris Kampen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren