Titel
Asveer
Schrijver
Jan Boer
Taal
Nederlands
Uitgever
Ceres, Meppel, 1953
Prijs
€ 9,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Mooie staat - uitgebreid - geïllustreerd - 48 pag. - oplage 400 exemplaren
Meer info
Ondertitel op omslag: Verhoal van n hail olle zeevogel ien 't dialect van Hunsingo. Opl.: 400 exemplaren. Opmerkingen taal:. Teksten in het Gronings.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenloket
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenloket een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenloket vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenloket kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.