Titel

Voeding als medicijn

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Prijs

15,00

Bijzonderheden

nieuw

Meer info
Hoe alledaagse voedingsmiddelen helpen bij: aalegie - hoge bloeddruk - depressiviteit - slapeloosheid - hoofdpijn - vermoeidheid en ruim 40 andere aandoeningen

Huisartsen schrijven medicijnen voor, maar hebben meestal weinig aandacht voor voeding. Toch kunnen eenvoudige voedingsmaatregelen een groot effect hebben. Een- of tweemaal per week vis op het menu bijvoorbeeld helpt om hart- en vaatziekten te voorkomen. Dit boek laat de lezer kennismaken met het effect van voeding op 50 veelvoorkomende aandoeningen. Van allergie, depressie en hoge bloeddruk tot reuma en slapeloosheid.

NIEUW, VASTE PRIJS
Afbeeldingen
Rob Oppedijk - Voeding als medicijn
Rob Oppedijk - Voeding als medicijn
De Oorsprong Nistelrode

KIJK OOK IN SPAM voor onze mails.
==============
==============
Verzending in Nederland:
Alle brievenbuspost wordt verzonden voor € 5,00
Pakketpost € 7 euro.
Verzendkosten buitenland: op aanvraag.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Oorsprong.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Oorsprong
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Oorsprong een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Oorsprong vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Oorsprong kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren