Titel

BRES 240 oktober/november 2006 ~ thema: HET EVANGELIE VAN JUDAS

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Bres B.V., Amsterdam

Prijs

16,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2006; paperback: 96pp; in (zeer) goede staat / volledig onbeschreven (foto = aangeboden boek)

Meer info
Selectie artikelen:
(1) Hans van Oort - Het Evangelie van Judas: inhoud en betekenis;
(2) Annine van der Meer - Het onsterfelijke rijk van Barbelo;
(3) Ronald Hermsen - Judas: voltrekker van het goddelijk plan / met Abdulwahid van Bommel;
(4) Maarten Meester (Gnosis en esoterie 5) - Esotherie als mythisch stripboek (deel 5: doctrine en geheim);
(5) John van Schaik - De passies van Hans van Oort;
(6) Bommel zonder Bär / Cultuur scheidt, beschaving verbindt - column van Abdulwahul van Bommel;
(7) Bert Aalbers - Het Evangelie van Judas: de hype voorbij;
(8) Jacob Slavenburg - Mijn geheim is voor mij en de mijnen / wijsheidswoorden, kennisoverdracht en geloof;
(9) John van Schaik - Het Evangelie van Judas: een verzonnen werk? / Joodse esoterie;
(10) Kees en Caroline van Huffelen - Nieuwe Openbaringen.
Afbeeldingen
John van Schaik (hoofdred.); met bijdragen van o.a.: Hans van Oort, Annine van der Meer, Ronald Hermsen, Maarten Meester, Hanneke de Munck, Abdulwahid van Bommel, Bert Aalbers, Jacob Slavenburg, Karel en Caroline van Huffelen e.a. - BRES 240 oktober/november 2006 ~ thema: HET EVANGELIE VAN JUDAS
Sprezzatura Deurne

Sprezzatura heeft zich gespecialiseerd in boekenaanbod op de volgende deelgebieden:
- klassieke talen, cultuur en geschiedenis/archeologie van de oudheid;
- Middelnederlandse literatuur;
- literatuurgeschiedenis, literatuurtheorie en taalwetenschap;
- film/cinema, TV en media;
- moderne literatuur/fictie;
- filosofie en levenskunst;
- esoterie, spiritualiteit en mindfulness;
- religie/godsdienst: vroeg christendom, theologie, boeddhisme;
- muziek: geschiedenis en theorie (klassiek, jazz, blues, country, populair, wereldmuziek);
- kunst en kunstgeschiedenis;
- populaire cultuur + bekende persoonlijkheden;
- cultuurgeschiedenis;
- sociologie;
- economie;
- sport en sportpersonalities.

Heeft u zelf boeken in deze categorieën (of andere), waar u vanaf wil, dan sta ik er altijd voor open om te praten over een overname of aankoop, tegen een faire vergoeding. Dit geldt ook voor DVD's (filmhuis, regisseurs, docu etc.) en CD's (klassiek, jazz, blues, world, etc.). Stuur gerust een mail.

Verzending en mogelijkheden t.a.v. verzending geschieden in overleg met koper. Er wordt een uiterste inspanning gedaan (verpakking, leverancier, afleveroptie) om uw boek in perfecte staat bij u af te leveren. De verzending gebeurt voor rekening en risico van koper.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Sprezzatura.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Sprezzatura
  • Na uw bestelling ontvangen u en Sprezzatura een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Sprezzatura vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Sprezzatura kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren