Titel
Van de ene dood naar de andere
Schrijver
Celine, Louis-Ferdinand
Taal
Nederlands
ISBN
9789029412568
Uitgever
De Arbeiderspers
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1983, 150pp, paperback met flappen, IN PRIMA STAAT, geen vouwen in rug, Privédomein Nummer 55,
Meer info
UITVERKOOPPRIJS
Louis-Ferdinand Céline (1894-1961) werd beroemd met zijn debuut Reis naar het Einde van de Nacht en publiceerde in totaal acht romans, vier pamfletten, een toneelstuk en enkele balletten. Hij is na Marcel Proust de meest vertaalde Franse auteur van de twintigste eeuw.
Louis-Ferdinand Céline (1894-1961) werd beroemd met zijn debuut Reis naar het Einde van de Nacht en publiceerde in totaal acht romans, vier pamfletten, een toneelstuk en enkele balletten. Hij is na Marcel Proust de meest vertaalde Franse auteur van de twintigste eeuw.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Huis van de Letteren
- Na uw bestelling ontvangen u en Huis van de Letteren een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huis van de Letteren vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Huis van de Letteren kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.