Titel

100 JAAR VLAAMS RECHTSLEVEN 1885 - 1985

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

E.Story-Scientia

Prijs

48,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

1985, 338 pp., gebonden met stofwikkel

Meer info
Gedenkboek bij het eeuwfeest van de bond der Vlaamse Rechtsgeleerden Vlaamse Juristenvereniging en de vijftigste verjaardag van de Vernederlandsing van het gerecht.
Afbeeldingen
Goethem, Herman van - 100 JAAR VLAAMS RECHTSLEVEN 1885 - 1985
Goethem, Herman van - 100 JAAR VLAAMS RECHTSLEVEN 1885 - 1985
Goethem, Herman van - 100 JAAR VLAAMS RECHTSLEVEN 1885 - 1985
Boekhandel Katernen Borgerhout

️- Meer info over de conditie van een boek? Stuur ons een email. We reageren meestal binnen een paar uren.
️- Alle bestellingen worden goed verpakt en met tracking binnen 2 werkdagen verzonden.
️- Bulkaankoop = besparen op verzendkosten.
️- Afhalen is mogelijk op afspraak in Antwerpen.
️- Factuur nodig️? Geen probleem. Geef het aan bij het bestellen.

IBAN = BE64 7390 2687 4152
BTW = BE0741.408.909

Hopelijk tot gauw️!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekhandel Katernen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekhandel Katernen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekhandel Katernen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekhandel Katernen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekhandel Katernen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren