Titel

De vreselijke dood van Willem de Zwijger de eerste politieke moord in een lange rij van spraakmakende aanslagen met een handvuurwapen.

Schrijver
ISBN

9789401903837

Uitgever

Utrecht Omniboek 2015

Prijs

9,00

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Softcover, 206pp., 13,5x21cm., in zeer goede staat.

Meer info
Op 10 juli 1584 werd Willem van Oranje, de 'Vader des Vaderlands', vermoord door Balthasar Gerards, waarmee hij de eerste politieke leider werd die met een vuurwapen om het leven kwam. In dit werk plaatst hoogleraar Lisa Jardine deze aanslag in een bredere historische en internationale context, waarbij zij de moordaanslag van 1584 koppelt aan latere politieke moorden zoals die op Abraham Lincoln, Martin Luther King en Pim Fortuyn. De auteur vertelt niet alleen het verhaal van de moord zelf, maar onderzoekt ook de betekenis ervan in de loop van de geschiedenis en de opkomst van de moderne politieke wereld. Lisa Jardine (1944-2015) was een Britse historicus en hoogleraar gespecialiseerd in renaissance-studies en culturele geschiedenis. Ze doceerde aan de Queen Mary Universiteit van Londen en publiceerde meerdere invloedrijke historische werken. Jardine sprak meerdere talen en stond bekend om haar vermogen complexe historische gebeurtenissen toegankelijk te maken voor een breed publiek. Haar oeuvre omvat biografieën, essays en historische analyses, waaronder ook Nederlandse vertalingen van haar werk.
Afbeeldingen
Lisa Jardine. - De vreselijke dood van Willem de Zwijger de eerste politieke moord in een lange rij van spraakmakende aanslagen met een handvuurwapen.
Lisa Jardine. - De vreselijke dood van Willem de Zwijger de eerste politieke moord in een lange rij van spraakmakende aanslagen met een handvuurwapen.
Lisa Jardine. - De vreselijke dood van Willem de Zwijger de eerste politieke moord in een lange rij van spraakmakende aanslagen met een handvuurwapen.
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren