Titel
Campingbaas in Frankrijk
Schrijver
Ridderbos, W.A.
Taal
Nederlands
ISBN
9789055132041
Uitgever
Nedcamp
Prijs
€ 2,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1995, 191pp, paperback, vouw in vooroplat, beetje sleets.
Meer info
Het verhaal CAMPINGBAAS IN FRANKRIJK is in het bijzonder opgedragen aan al die Nederlanders die vele dagen mijmeren en nog meer nachtdromen en dit nog regelmatig doen van een bestaan als campingbaas in Frankrijk. Barend en Greet Oekel droomden ook over een zonnig bestaan als campinghouders in Frankrijk. In 1981 namen zij de beslissing tezamen met hun 3 kinderen naar Frankrijk te emigreren. Zij verkochten hun nering en verbrandden alle schepen achter zich. Staken hun kapitaaltje in een campingbedrijf. Maar reeds na het eerste seizoen werd het hen echter duidelijk dat de stap een grote vergissing bleek te zijn geweest. Toch zetten zij door in de verwachting dat het met de jaren beter zou worden, maar ondanks dat hun bedrijf met het seizoen beslist florissanter draaide, begon het campingleven de Oekels hoe langer hoe meer tegen te staan. Hoewel vele malen de gedachte bij Barend en Greet opkwam de camping te verkopen, namen zij uiteindelijk in 1991 deze stap en na precies tien jaren werden zij van de camping en van Frankrijk verlost.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.