Titel
De aarde
Schrijver
Zola, Emile
Taal
Nederlands
Uitgever
Bigot & van Rossum
Prijs
€ 4,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1972, 336pp, gebonden met stofomslag, bovenkant sterk verkleurd, naw voorin, verder in goede staat
Meer info
In dit boek geeft Zoal een schril beeld van het leven op het platte land in Frankrijk. Jean, van huis uit geen boer, probeert in de landbouw aan de kost te komen. Hij komt daar in contact met families die bezeten zijn door hebzucht, voor wie het bezit van de grond belangrijker is dan menselijk geluk en mensenlevens. Jean raakt verwikkeld in een reeks intriges. Hij wordt geconfronteerd met al het lief en leed van het boeren bestaan, waarin hij altijd een vreemdeling blijft en waaruit hij tenslotte op tragische wijze, na de moord op zijn vrouw, weer wordt weggedrongen. Alle aspecten van het landelijk leven op het einde van de vorige eeuw worden in deze kleurrijke streekroman belicht.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.