Titel
Een eigen plek, Verhalen van een opgejaagde jeugd
Schrijver
Anstadt, Sera
Uitgever
Prijs
€ 7,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Bzztoh, 1985. Derde druk. Softcover. 152 pp. Goed exemplaar, maar rug verkleurd. Het jonge joodse meisje Sera komt in handen van de beruchte verraadster Ans van Dijk, maar weet uit de transporttrein te ontsnappen en de hongerwinter te overleven.
Grimbergen Boeken
Lisse
WINKELVOORRAAD. Wij hebben nog steeds een gastvrij Open Antiquariaat en Boekhandel, maar het kan zijn dat het boek zich in de opslag bevindt.
Graag voordat u de winkel bezoekt voor het gezochte boek even bellen of een email sturen.
Het staat daarna vrijblijvend voor u gereserveerd in de winkel.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Grimbergen Boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Grimbergen Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Grimbergen Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Grimbergen Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.