Titel
Mamma Muh bouwt een boomhut
Schrijver
Wieslander, Tomas en Juna & Sven Nordqvist (illustraties)
Taal
Nederlands
ISBN
9789087960018
Uitgever
Bullarfabriken
Prijs
€ 9,95
Bijzonderheden
2006, 32pp, Gebonden, h29,5xb22,5cm., prima exemplaar
Meer info
eerst bouwden de kinderen een hut, daarna is mama Muh - een mooie roodbruine koe - zo enthousiast, dat ze zelf ook aan de slag gaat, onder toeziend oog van Kraai, die haar gestuntel ternauwernood kan aanzien.
Zijn commentaar is niet van de lucht, maar mama Muh gaat onverstoorbaar haar gang. Dan begint ook Kraai een hut te bouwen. Hij blijkt behoorlijk handig met boor en zaag, zodat er in korte tijd een prachtige hut wordt gecreëerd, in feite een boomkasteel!
De humoristische tekst wordt begeleid door prachtige illustraties, boordevol details van de hand van Sven Nordqvist (bekend van onder meer de serie over opa Pettson en zijn kat Findus).
Een fijn voorleesverhaal, over de verwezenlijking van een droom, of, zoals het boek eindigt: 'Het maakt niets uit of je een paar spijkers krom slaat. Het wordt uiteindelijk toch en boomhut.'
Uitgave met een nieuwe vertaling van het boek dat eerder in 1996 verschenen is onder de titel 'Mama Moe in de boom'.
Voor 4 jaar en ouder.
Afbeeldingen
‘BaalderBoek’ is vooral gespecialiseerd in prenten- en kinderboeken. De boeken bij ‘BaalderBoek’ zijn ingedeeld op de thema’s van Kleuterplein en Schatkist en enkele andere veel voorkomende onderwerpen in de groepen 1 en 2 van de basisschool.
Hieronder een alfabetische lijst:
*Avontuur, *Bijbel, *Bouwen, *Buitenspelen, *Communicatie/Post, *December, *Dieren/Dierentuin, *Doen als of, *Eten en drinken/Restaurant, *Familie, *Gezondheid, *Herfst, *Kunst/Museum/Muziek, *Lente, *Lied/Vers/Gedicht, * Machines, *Natuur/ Milieu, *School, *SEO(Soc. Emot. Ontw.) *Uitvinden/Techniek, *Vervoer, *Winkelen, *Winter, *Wonen, *Voorbereidend lezen, *Voorbereidend rekenen, *Voorlezen, *Woordenschat.
Thuis staan nog veel meer boeken op de plank! Ook gerangschikt op bovenstaande thema’s. Vraag er naar door middel van een mailtje, misschien staat het gezochte exemplaar er tussen.
Bovendien help ik graag bij het zoeken naar een bepaald boek.
Laat het mij maar weten. Ook basisscholen kunnen van deze service gebruik maken.
De bestelde boeken worden via PostNL meestal voor € 4,25 in een brievenbuspakket verstuurd. Bij aankoop van meerdere boeken of grote boeken is pakketverzending mogelijk via PostNL, € 7,95 (tot 10 kg).
Het pakket wordt dan thuisbezorgd.
Afhalen na afspraak kan ook.
Zelf langskomen en lekker zoeken? Hartelijk welkom. Stuur maar even een mailtje.
Met groet,
Dinie Tijhuis, BaalderBoek.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BaalderBoek
- Na uw bestelling ontvangen u en BaalderBoek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BaalderBoek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BaalderBoek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.