Titel

Feestelijk tafelen

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789051307870

Uitgever

Koning Boudewijn Stichting,

Prijs

15,00

Bijzonderheden

2012, 112 blz., softcover

Meer info
feestelijk tafelen is van alle tijden. Daarvan getuigen verschillende stukken uit onze collectie. Vier historische tafels zijn in deze publicatie in hun oorspronkelijke context geplaatst. Zo laat de publicatie ons de finesses ontdekken van het feestelijk tafelen tussen 1875 en 1958. Daarbij wordt aandacht besteed aan het servies, de tafelversiering, voeding- en eetgewoontes, etiquette, de opkomst van nieuwigheden en zoveel meer.
Afbeeldingen
 - Feestelijk tafelen
 - Feestelijk tafelen
 - Feestelijk tafelen
 - Feestelijk tafelen
 - Feestelijk tafelen
 - Feestelijk tafelen
 - Feestelijk tafelen
 - Feestelijk tafelen
boekenbart Delft

Verzending volgens Post.NL tarief.
Nadat uw bestelling bij ons binnen is gekomen ontvangt u een mailtje met de hoogte van de verzendkosten en ons rekeningnummer.
Zodra wij uw betaling hebben ontvangen wordt de bestelling verstuurd.
U kunt het boek ook in Delft afhalen.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekenbart.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekenbart
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekenbart een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbart vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekenbart kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren