Titel
Ballets Russes (Ex.2)
Schrijver
Steenbeek, Rosita
Taal
Nederlands
ISBN
9789044600858
Uitgever
Prometheus
Prijs
€ 4,00
Bijzonderheden
2002, 253 pp hardcover gebonden met stofomslag (naam voorin, verder goed!) Staat van het boek: 8.0
Meer info
(Prometheus)
ISBN 9044600850
uitgave uit 2002
253 pp hardcover gebonden met stofomslag
(naam voorin, verder goed!)
Staat van het boek: 8.0
Salvo, een jonge Siciliaan, is naar Venetië gekomen om Russisch te studeren. In plaats daarvan belandt hij als doodgraver op San Michele, het dodeneiland van de stad. Als zijn grote liefde, de elegante maar getrouwde Flaminia, hem plotseling niet meer wil zien, vindt Salvo houvast in zijn werk op de begraafplaats. Hij houdt van deze legendarische plek: er liggen door hem bewonderde kunstenaars als Brodsky en Strawinsky gebraven.
Salvo ontdekt, dat de lege plek naast het graf van Strawinsky is gereserveerd door een in Venetië woonachtige Russische prinses, die in haar jonge jaren als prima ballerina in diens balletten danste. Hij raakt geïntrigeerd door haar en uiteindelijk lukt het hem met haar in contact te komen. Er ontstaat een bijzondere band tussen hem en de oude diva, die haar palazzo al jaren niet meer verlaat. Tegen de achtergrond van de stad, die zich opmaakt voor het jaarlijkse carnaval vol gemaskerde mensen, die dansen en feesten, herkent Salvo zijn eigen ontheemdheid in die van haar.
Prijs €4,-
Afbeeldingen
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
- Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.