Titel

Burgerschap en cultuurparticipatie **nieuw**

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789058299598

Uitgever

Groen 2010

Prijs

4,99

Bijzonderheden

**nieuw** Paperback 105 blz. ** Normaal € 9,95 ** Laatste NIEUWE exemplaar met wat te lange sta-ervaring (NOS) en honkvast prijssticker op de achterkant

Meer info
Zijn christenen vreemdelingen op deze aarde? Hebben zij een taak of kunnen ze maar beter uitzien naar een nieuwe hemel en een nieuwe aarde waarop gerechtigheid woont?
Dit zijn vragen die in dit deel in de studie Studium Generale centraal staan. Daarin gaan drie auteurs in op de positie van christenen in de samenleving. Zij bespreken de volgende visies:
- Tentbewoners. Prof. dr. A. van de Beek propageert een samenleving waarin christenen vreemdelingen zijn. Zij zijn tentbewoners en moeten zich niet inlaten met politiek.
- Pelgrim in de seculiere tijd. Christenen zijn pelgrims, ook in de eenentwintigste eeuw. Vanuit de gedachte van schepping, zonde en herschepping trekt ds. W. Visscher lijnen voor het getuigenis van christenen in een seculiere tijd.
- Verwortelde openheid. Dr. B.J. Spruyt bespreekt de visie van dr. W. Aalders die stelt dat de christen zijn leven lang een gerechtvaardigde zondaar is. Vanuit dit uitgangspunt heeft de christen zijn taak op aarde te vervullen.

Burgerschap en cultuurparticipatie is het elfde deel in een serie publicaties van Driestar Educatief in samenwerking met uitgeverij Groen. De publicaties bevatten integrale op bewerkte lezingen in het kader van het Studium Generale programma.

Prof. Dr. A. van de Beek is hoogleraraar Symboliek aan de Faculteit Godgeleerdheid van de Vrije Universiteit Amsterdam. Hij is gespecialiseerd in dogmatiek en symboliek en in de vroegchristelijke kerk.

Ds. W. Visscher is predikant van de Gereformeerde Gemeente te Amersfoort. Hij publiceert onder andere over maatschappelijke thema's.

Dr. B.J. Spruyt is verbonden aan de conservatieve Edmund Burkestichting. Als onafhankelijk publicist schrijft hij columns, recensies en boeken.
Afbeeldingen
Beek, Prof.dr. A. van de / Visscher, Ds. W. / Spruyt, Dr. B.J. - Burgerschap en cultuurparticipatie  **nieuw**
Boekenhuis Rijssen Rijssen

Geachte en gewaardeerde bezoeker van deze *Boekwinkeltjespagina'!
Hartelijk welkom om rond te kijken bij deze en onze overige titels.
Ook bent u hartelijk in onze royale (fysieke) boekhandel.
Hier kan de bestelling ook opgehaald worden (zonder verzendkosten uiteraard). Voor openingstijden: www.boekenhuisrijssen.nl

Boekenhuis Rijssen
Elsenerstraat 44
7461DP Rijssen
Tel 0548-520304

Wij proberen altijd binnen een dag te reageren, behalve op de zondag en maandag en feestdagen.

Verzendkosten NL:
DHL Brievenbusdoos € 4,95
DHL Bezorging pakket bij DHL Parcelpunt € 5,45
DHL Thuisbezorging pakket € 6,95

België:
DHL pakket tot 2 kg € 11,00

Duitsland en Frankrijk:
DHL pakket tot 2 kg € 13,00

Verzendkosten overige landen op aanvraag.

Foto’s aanvragen: zeker mogelijk; graag mailtje of berichtje

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenhuis Rijssen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenhuis Rijssen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenhuis Rijssen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenhuis Rijssen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenhuis Rijssen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren