Titel
Wijn- en reisatlas van Spanje / druk 2
Schrijver
Duijker, H.
Taal
Nederlands
ISBN
9789027429148
Uitgever
Spectrum, Uitgeverij Het
Prijs
€ 7,50
Bijzonderheden
2006, 240pp, Gebonden, in goede staat
Meer info
Deze wijn- en reisatlas voert de toerist en/of wijnliefhebber naar alle grote en kleinere wijngebieden van Spanje. Hij zal tot de ontdekking komen dat het land al eeuwenlang wijnen van wereldformaat heeft geproduceerd. Naast Sherry en Rioja blijkt er veel meer te zijn: wijnen van Malaga en Tarragona -al fameus in de Romeinse tijd -wijnen van Catalonie en van tal van andere regio's. Tientallen schitterende kaarten en honderden kleurenfoto's brengen de lezer al in de juiste stemming voor het uitstippelen van een fascinerende reis.
Afbeeldingen
De gelezenboekenshop
Drachten
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is de mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk op afspraak in Drachten.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De gelezenboekenshop
- Na uw bestelling ontvangen u en De gelezenboekenshop een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De gelezenboekenshop vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De gelezenboekenshop kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.