Titel

Alle mensen heten Janus : het verbond tussen filosofie, wetenschap, kunst en godsdienst.

Schrijver
ISBN

9789035136144

Uitgever

Amsterdam Bakker 2008

Prijs

10,00

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Softcover, 916pp., 16x24cm., geïllustr. in z/w., in goede staat (omslag met wat gebruikssporen aan de randen en hoeken, rug met leesvouwtje, verder goed).

Meer info
Alle mensen heten Janus is een omvangrijk filosofisch werk waarin André Klukhuhn de eeuwige spanning tussen tegenstellingen onderzoekt: filosofie en wetenschap, kunst en religie, ratio en gevoel. Volgens de auteur weerspiegelt de Romeinse god Janus het tweeslachtige karakter van de mens: aan de ene kant gericht op rede en methode, aan de andere op ervaring en intuïtie. Klukhuhn laat zien hoe deze schijnbare tegenstellingen niet enkel conflicterend zijn, maar juist onlosmakelijk met elkaar verbonden. Door gebruik te maken van inzichten uit filosofie, geschiedenis, kunst en theologie, schetst hij een breed panorama van het menselijk denken en de cultuurhistorische ontwikkeling van deze centrale ideeën. André Klukhuhn (1940) is een Nederlandse scheikundige, filosoof en voormalig directeur van het Studium Generale aan de Universiteit Utrecht (1973-2005). Hij verwierf bekendheid met publicaties over filosofie, wetenschapsgeschiedenis en de relatie tussen verschillende domeinen van menselijke kennis.
Afbeeldingen
Klukhuhn, André. - Alle mensen heten Janus : het verbond tussen filosofie, wetenschap, kunst en godsdienst.
Klukhuhn, André. - Alle mensen heten Janus : het verbond tussen filosofie, wetenschap, kunst en godsdienst.
Klukhuhn, André. - Alle mensen heten Janus : het verbond tussen filosofie, wetenschap, kunst en godsdienst.
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren