Titel
Het vertrek
Schrijver
David de Poel
Taal
Nederlands
Uitgever
Aspekt
Prijs
€ 7,50
Bijzonderheden
Als nieuw
Meer info
Baldwin is vijfentwintig en heeft al tien jaar geen contact meer met zijn pleegouders. Als hij een brief van zijn pleegmoeder ontvangt, waarin zij schrijft dat zij naar Roemenië is verhuisd, hem zo mist en nog altijd niet begrijpt waarom hij haar verlaten heeft, besluit hij, ondanks dat hij zich voorgenomen had om haar nooit meer te ontmoeten, er op uit te trekken ..
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Huib History Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Huib History Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.