Titel
Principes, rechten en plichten
Schrijver
Piet Adriaanse
Taal
Nederlands
Uitgever
Aspekt
Prijs
€ 7,50
Bijzonderheden
Als nieuw
Meer info
Het is jammer te zien hoe volksvertegenwoordigers, bestuurders en de journalistiek zich steeds weer bezig houden met incidenten en oppervlakkige discussies zonder in te gaan op de achterliggende ideeën en principiële achtergronden. Alles moet snel en niet te moeilijk en liefst met veel emotie. Misschien is dat wel de oorzaak van een groeiende kloof tussen de burger en de politiek. Het is tijd voor een grondiger discussie. Terug naar de basis. Dit boek is een pleidooi voor een meer principiële politiek. Het is ook een strijd tegen vooroordelen en biedt een basis voor een meer rationele afweging en keuze gebaseerd op feiten en principes. Met behulp van een eenvoudig model worden de basisprincipes en domeinen voor de samenleving in beeld gebracht. Met rechten en plichten die geldig zijn binnen een bepaald gebied. Deze aanpak leidt tot interessante conclusies en betere discussies en besluitvorming.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Huib History Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Huib History Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.