Titel

Denken over sterven en dood in de geneeskunde : overwegingen van artsen bij medische beslissingen rond het levenseinde.

Schrijver
ISBN

9799058050068

Uitgever

Utrecht Van der Wees 1999

Prijs

12,50

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Softcover, 358pp., 17.5x24cm., in goede staat (stempeltje op 1e pag., omslag met lichte gebruikssporen, verder goed).

Meer info
Denken over sterven en dood in de geneeskunde behandelt de ethische en medische overwegingen rond sterven en dood binnen de medische praktijk. De auteur Aart Hoogerwerf gaat in op de complexe beslissingen waarmee artsen geconfronteerd worden bij het levenseinde van patiënten, waaronder de interpretatie van medische prognoses, het respecteren van autonomie van de patiënt, en de spanning tussen levensverlengende behandelingen en kwaliteit van leven. Het werk beschouwt sterven en dood niet alleen als biologische feiten, maar als centrale begrippen in de klinische praktijk en medische ethiek.In dit werk analyseert Hoogerwerf de verschillende perspectieven waaronder artsen sterven en dood beschouwen wanneer zij medische beslissingen moeten nemen aan het levenseinde van patiënten. De auteur bespreekt casuïstiek, begrippen als euthanasie, palliatieve zorg, risicoinschatting en het begeleiden van stervende patiënten, en zet deze vanuit medische, filosofische en ethische invalshoeken uiteen. Het boek combineert beschouwende tekst met reflecties op concrete medische situaties en de implicaties daarvan voor medische professionals. Hierdoor biedt het een diepgaande verkenning van hoe sterven en dood in de geneeskunde worden begrepen, ervaren en professioneel benaderd.
Afbeeldingen
Hoogerwerf, Aart. - Denken over sterven en dood in de geneeskunde : overwegingen van artsen bij medische beslissingen rond het levenseinde.
Hoogerwerf, Aart. - Denken over sterven en dood in de geneeskunde : overwegingen van artsen bij medische beslissingen rond het levenseinde.
Hoogerwerf, Aart. - Denken over sterven en dood in de geneeskunde : overwegingen van artsen bij medische beslissingen rond het levenseinde.
Hoogerwerf, Aart. - Denken over sterven en dood in de geneeskunde : overwegingen van artsen bij medische beslissingen rond het levenseinde.
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren