Titel
Excel VBA voor professionals
Schrijver
Groot, Wim de
Taal
Nederlands
ISBN
9789463562553
Uitgever
Duuren Media, Van
Prijs
€ 32,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2022, 991pp, paperback, zeer goede staat
Meer info
Als u vaak dezelfde bewerkingen in Excel uitvoert, laat ze dan door een macro doen. Die doet het automatisch, supersnel en nauwkeurig. Zo bespaart u zeeën van tijd, wordt uw werk gemakkelijker en profiteert u meer van de kracht van Excel. Macro's worden geschreven in de taal VBA (Visual Basic for Applications). Daarin kunt u ook eigen rekenfuncties schrijven en dialoogvensters ontwerpen, waardoor u Excel nog krachtiger en veelzijdiger maakt.
In dit boek vindt u 550 macro's en 40 rekenfuncties. Bij alle voorbeelden wordt stap voor stap uitgelegd hoe ze werken. Zo leert u de principes van VBA en kunt u ze aanpassen voor uw eigen werk.
Behandeld wordt onder meer:
- Macro opnemen en code bewerken met de Visual Basic Editor
- Omgaan met objecten, eigenschappen, methoden en argumenten
- Werken met variabelen, constanten en arrays
- Beslissen met If...Then en Select Case, herhalen met For...Next
- Zelfstartende macro's maken
- Berichtvensters, invoervensters en dialoogvensters maken
- Werken met functies voor tekst, datum en tijd
- Uw eigen rekenfuncties schrijven
- Functies maken voor datums vóór 1900
- Excel laten samenwerken met Word
- Foutmeldingen oplossen en syntaxisfouten verbeteren
Afbeeldingen
Voor boeken wordt de volgende indeling voor de staat ervan gebruikt:
Als Nieuw - Het boek oogt als in de boekwinkel --
Uitstekend - Het boek heeft nauwelijks waarneembare gebruikssporen --
Zeer Goed - Het boek is strak in de band, heeft nauwelijks gebruikssporen en kan een lichte verkleuring vertonen --
Goed - Het boek vertoont gebruikssporen, maar is overigens strak --
Matig - Het boek is gebruikt en dat is te zien ---
Boeken kunnen in Emmen opgehaald worden. Prijzen zijn derhalve zonder verzendkosten. Bij verzending zullen verzendkosten in rekening gebracht worden. Deze worden vooraf meegedeeld, waarna altijd van aanschaf afgezien kan worden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boeken uit Emmen
- Na uw bestelling ontvangen u en Boeken uit Emmen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boeken uit Emmen vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boeken uit Emmen kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.