Titel

Willem van Genk / a marked man and his world, een getekende wereld

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789040092510

Uitgever

Waanders

Prijs

45,00

Bijzonderheden

1998, 144pp, ills, goed exemplaar

Meer info
In dit prachtige boek wordt ingegaan op de plaats die de bekendste Nederlandse outsider kunstenaar Willem van Genk (1927) in de hedendaagse kunst en de outsider art inneemt. Leven en werk van Willem van Genk zijn nauw met elkaar verbonden. Hij ervaart de wereld om zich heen als bedreigend en levensgevaarlijk. Alleen door zijn beeld van de wereld uit te werken en te ordenen in tekeningen en schilderingen, krijgt hij greep op zijn angsten. In Van Genks werk razen trams, trolleybussen en treinen stations binnen, doorklieven zeppelins en vliegtuigen het luchtruim en rijzen indrukwekkende gebouwen ten hemel. Flarden tekst uit boeken, tijdschriften en kranten completeren deze beelden op papier en hardboard.
In het boek worden vijftig topstukken uitgebreid besproken en wordt nader ingegaan op het autobiografische karakter van zijn werk. Een oeuvrecatalogus en een bibliografie maken de uitgave volledig.
Afbeeldingen
Berkum, A. van - Willem van Genk / a marked man and his world, een getekende wereld
Amstelboek Amsterdam

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Amstelboek.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Amstelboek
  • Na uw bestelling ontvangen u en Amstelboek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Amstelboek vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Amstelboek kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren