Titel
Acht uur in Berlijn
Schrijver
Fromental, Jean-Luc, Bocquet, Jose-Louis
Taal
Nederlands
ISBN
9789067371049
Uitgever
Blake Mortimer
Prijs
€ 11,95
Verzendkosten
€ 6,50
Bijzonderheden
07 december 2022, 64pp, paperback
Meer info
Voorjaar 1963. In de Oeral, in het hart van het Sovjetrijk, ontdekt een archeologische missie zeven doodskisten. Binnenin: lijken waarvan de huid van het gezicht werd verwijderd. Tegelijkertijd wordt in Berlijn een man neergeschoten terwijl hij de muur oversteekt die de stad in tweeën verdeelt. Voordat hij bezwijkt, slaagt hij erin een vreemd woord uit te spreken: doppelgänger. De link tussen deze twee gebeurtenissen? Julius Kranz, een Oost-Duitse chirurg die gespecialiseerd is in elektrochirurgische manipulaties van het menselijk brein. Blake en Mortimer kruisen het pad van deze machiavellistische wetenschapper. Wat volgt is een confrontatie tussen onze helden en een waanzinnige avonturier zonder scrupules.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenkeldertje
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenkeldertje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenkeldertje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenkeldertje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.