Titel
Het Ontstaan En Het Einde Van Alles
Schrijver
HANCOCK, GRAHAM
Taal
Nederlands
Uitgever
Baarn: Tirion, 1995, 1e Nederlandse druk.
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
470p., lijvige soft cover. Enige gebruikerssporen omslag/rug, milde verkleuring snede en pagina's - goed leesbaar. Mild verouderd - stevig exemplaar.
Meer info
"...In 'Het ontstaan en het einde van alles' laat bestseller-auteur Graham Hancock de stukjes van de legpuzzel in elkaar passen. Door bestudering en vergelijking van de manier waarop mythen door verschillende beschavingen zijn overgeleverd, is Hancock op het spoor gekomen van een exacte wetenschappelijke taal waarin de resultaten zijn vastgelegd van de eeuwenlange bestudering van astronomische verschijnselen..."
Ergo Sum
Almelo
Welkom bij Ergo Sum (Onderdeel van Boekhandel het Oosten) . Kijk gerust rond, vragen zijn altijd welkom.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Ergo Sum
- Na uw bestelling ontvangen u en Ergo Sum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ergo Sum vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Ergo Sum kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.