Titel

Pelgrimage ** NIEUW

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789043516853

Uitgever

Kok 2009

Prijs

12,50

Bijzonderheden

Gebonden 223 blz. ** Normaal € 25,50 ** Laatste exemplaar met wat sta-ervaring

Meer info
In dit prachtig geïllustreerde geschenkboek laat Ian Bradley zien welke rol pelgrimstochten en -plaatsen hebben gespeeld in de Europese cultuur en historie.
Daarnaast is er tevens alle aandacht voor de spirituele functie en inhoud van pelgrimsreizen.

De auteur geeft uitleg bij het ontstaan van pelgrimstochten aan de hand van de allereerste 'pelgrimstocht' van de Joden tijdens de exodus uit Egypte. Andere voorbeelden worden ontleend aan het leven van Jezus: Hij trok de heuvels in om te bidden. Verder is er ook aandacht voor de meer moderne vormen van pelgrimage, zoals die naar Santiago, Iona, Ierland, Wales en Assisi.
Afbeeldingen
Bradley, Ian - Pelgrimage  ** NIEUW
Boekenhuis Rijssen Rijssen

Geachte en gewaardeerde bezoeker van deze *Boekwinkeltjespagina'!
Hartelijk welkom om rond te kijken bij deze en onze overige titels.
Ook bent u hartelijk in onze royale (fysieke) boekhandel.
Hier kan de bestelling ook opgehaald worden (zonder verzendkosten uiteraard). Voor openingstijden: www.boekenhuisrijssen.nl

Boekenhuis Rijssen
Elsenerstraat 44
7461DP Rijssen
Tel 0548-520304

Wij proberen altijd binnen een dag te reageren, behalve op de zondag en maandag en feestdagen.

Verzendkosten NL:
DHL Brievenbusdoos € 4,95
DHL Bezorging pakket bij DHL Parcelpunt € 5,45
DHL Thuisbezorging pakket € 6,95

België:
DHL pakket tot 2 kg € 11,00

Duitsland en Frankrijk:
DHL pakket tot 2 kg € 13,00

Verzendkosten overige landen op aanvraag.

Foto’s aanvragen: zeker mogelijk; graag mailtje of berichtje

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenhuis Rijssen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenhuis Rijssen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenhuis Rijssen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenhuis Rijssen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenhuis Rijssen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren