Titel
Reasons to Stay Alive
Schrijver
Matt Haig
ISBN
9789048868766
Uitgever
Lebowski
Prijs
€ 6,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Paperback, conditie: goed
Meer info
Op zijn vierentwintigste stort het leven van Matt Haig volledig in. Hij ziet geen enkele uitweg, geen reden meer om te bestaan. In Reasons to Stay Alive vertelt hij openhartig over hoe hij zijn depressie overwon, een ziekte die hem bijna vernietigde, en hoe hij opnieuw leerde met volle teugen van het leven te genieten. Reasons to Stay Alive is meer dan een memoir: het is een ontroerende, grappige en vreugdevolle zoektocht naar hoe je om kunt gaan met depressie.
Afbeeldingen
Paagman
Den Haag
Gratis verzending!! (voor bestellingen vanaf € 20 binnen Nederland)
Verzendkosten binnen NL voor bestellingen tot € 20: € 5,50; voor leveringen binnen de EU € 10 en voor buiten de EU € 20
Wij verzenden uw bestelling binnen 1 tot 8 werkdagen.
Paagman werd verkozen tot TOPwinkel op beslist.nl!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Paagman
- Na uw bestelling ontvangen u en Paagman een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Paagman vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Paagman kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.