Titel

Laat voor de thee in het hertenpaleis / een familiegeschiedenis in Bagdad

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789047200260

Uitgever

Artemis & Co

Prijs

8,50

Bijzonderheden

2010, 443pp, paperback, redelijke staat

Meer info
Laat voor de thee in het hertenpaleis is het bijzondere verhaal van een buitengewone familie in Irak. Net als Jung Chang schreef Tamara Chalabi een indrukwekkend boek over verschillende generaties, ballingschap, verlies en identiteit, maar nu tegen de achtergrond van het turbulente Midden-Oosten in de twintigste eeuw.

In april 2003, vlak na de Amerikaanse invasie, komt Tamara Chalabi voor het eerst van haar leven in Irak, een land dat ze alleen maar kent uit de kleurrijke verhalen die haar ouders, ooms en tantes haar vertelden. Tot ze moesten vluchten na de revolutie van 1958 speelde de familie Chalabi een vooraanstaande rol in de Irakese maatschappij. Van de Ottomaanse tijd - toen ze een prachtige villa in de buitenwijken van Bagdad bewoonden en overgrootvader Abdul Hussein Chalabi een van de notabelen van de stad was - tot de swingende jaren vijftig - in Bagdad een tijd van muziek, film en vooruitgang - was de familie Chalabi niet weg te denken uit de hogere kringen van Bagdad. Of, zoals haar flamboyante grootmoeder Bibi het tegen Tamara zei: 'Je kunt je niet voorstellen wat een heerlijk leven we leidden in Bagdad, Tamara. Ik voelde me daar een koningin.' Na de Iraakse revolutie van 1958, toen er een einde kwam aan de monarchie, ging de familie in ballingschap in Libanon en Londen, maar het verlangen om terug te keren liet hen nooit los.
Afbeeldingen
Chalabi, Tamara - Laat voor de thee in het hertenpaleis / een familiegeschiedenis in Bagdad
Antiquariaat Abels Enschede

Antiquariaat Abels is de online antiquarische collectie (literatuur, kunst, geschiedenis) van Paul Abels. Hij heeft ruim 25 jaar gehandeld in antiquarische boeken en prenten en is bestuursvoorzitter van de Stichting AFdH Uitgevers (www.afdh.nl) en eigenaar van Abels Taalzaken.

Bestellingen t/m 10,- gaan direct op de post zonder betaling vooraf. Omdat het gaat om tweedehands boeken van particulieren wordt er geen btw gerekend.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Antiquariaat Abels.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Antiquariaat Abels
  • Na uw bestelling ontvangen u en Antiquariaat Abels een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Antiquariaat Abels vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Antiquariaat Abels kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren