Titel

Het einde van adverteren zoals we het nu doen - Inhoudsbeschrijving:

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789027480897

Uitgever

Het Spectrum

Prijs

6,00

Bijzonderheden

Paperback, 272 blz. Als nieuw

Meer info
Sergio Zyman, voormalig marketing manager van Coca Cola, vertelt in dit boek dat de huidige advertentiechnieken passé zijn. Adverteerder zijn hun belangrijkste doel uit het oog verloren: het verkopen van hun product. Hij brengt nu reclame terug tot back to the basic. Hij presenteert een plan voor succesvol adverteren dat maar één ding doet: het verkopen van het product.
Afbeeldingen
Zyman, S. - Het einde van adverteren zoals we het nu doen - Inhoudsbeschrijving:
ALSNOG West Betuwe

Verzending voor 3,75 geldt ook voor gecombineerde verzending: boeken die op een en dezelfde dag worden besteld (pakket, afhaalservice). Maak voor thuisbezorging van een pakket 1 euro meer over, dus 4,75. Voor verzending buiten Nederland gelden andere verzendkosten.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel ALSNOG.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met ALSNOG
  • Na uw bestelling ontvangen u en ALSNOG een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ALSNOG vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • ALSNOG kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren