Titel

Managing Successful Projects with PRINCE2

Schrijver
Taal

Engels

ISBN

9780113308910

Uitgever

Office of Government Commerce, Norwich

Prijs

14,50

Bijzonderheden

2004, 11e druk, 408 pag., paperback A4 formaat, in prima staat

Meer info
voorzien van (verwijderbare) tabs bij ieder hoofdstuk en aanvullingen (sjabloons) in het Nederlands
't Leesplankje Bergeijk

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel 't Leesplankje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met 't Leesplankje
  • Na uw bestelling ontvangen u en 't Leesplankje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van 't Leesplankje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • 't Leesplankje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren