Titel

Maud / Wat te doen met de stadstuin (deel 1)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789401910972

Uitgever

Z&K

Prijs

10,19

Bijzonderheden

2018, 256pp, paperback, Normale sporen van gebruik en/of veroudering

Meer info
De stadstuin is niet zomaar een moestuintje. Dit is een Amsterdamse tuin waar de buurt samenkomt en groenten verbouwt. Als de drie zussen Maud, Yara en Britt deze tuin erven, zien ze niet direct reden om elkaar in levenden lijve te ontmoeten. Maar dat blijkt een misvatting. Deze heerlijke feelgoodroman van Anne West is het eerste deel in een trilogie over de zussen, die op humoristische wijze een hoop moderniteiten op de hak neemt.

Anne West
Anne West is de auteur van de chicklits 'Blijf af!', 'Superchef' en 'Cameramania'. Humor is haar specialiteit. Bij Z&K schreef zij de Stadstuin-trilogie, met de delen 'Maud', 'Britt' en 'Yara'.
Afbeeldingen
West, Anne - Maud / Wat te doen met de stadstuin (deel 1)
West, Anne - Maud / Wat te doen met de stadstuin (deel 1)
West, Anne - Maud / Wat te doen met de stadstuin (deel 1)
West, Anne - Maud / Wat te doen met de stadstuin (deel 1)
Boekenpension Vorden

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenpension.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenpension
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenpension een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenpension vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenpension kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren