Titel

Jij en je moeder / de invloed van je opvoeding op je persoonlijkheid

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789058290403

Uitgever

Jongbloed, Uitgeverij

Prijs

22,22

Bijzonderheden

2003, 251pp, paperback/Boek zelf nieuwstaat maar onderband en achterkant voorblad zitten roestspots

Meer info
Samenvatting
Jij en je moeder
De invloed van je opvoeding op je persoonlijkheid

Niemand heeft zoveel invloed gehad op de persoon die je nu bent als je moeder. De manier waarop zij omging met je behoeften als kind heeft je kijk op de wereld, relaties, huwelijk, carrière en zelfbeeld - kortom je leven - gevormd. Hoe kun je een evenwichtige, volwassen relatie met je moeder krijgen? Hoe kun je eventuele tekorten in je opvoeding wegwerken? In Jij en je moeder nemen de auteurs je mee op ontdekkingsreis en laten ze je een groeiproces doormaken om de gevolgen van zes veelvoorkomende moederstijlen te boven te komen:
&8226; De Schijnmoeder
&8226; De Porseleinen -Pop -Moeder
&8226; De Regelmoeder
&8226; De Trofeemoeder
&8226; De Nog -Steeds -De -Baas -Moeder
&8226; De American -Express -Moeder
De auteurs laten zien welke invloed je moeder op jou als kind had en welke invloed ze nu misschien nog heeft. De moederbehoeften die je nog hebt, worden op optimistische en realistische wijze behandeld. Deze benadering stelt je in staat te ontdekken welke moederbehoeften je hebt en stimuleert je aan deze behoeften tegemoet te komen. Dit bemoedigende boek verschaft je niet alleen inzicht in je eigen opvoedingsverleden, het helpt je ook je bevindingen toe te passen, zodat je beter in staat bent liefde te geven en te ontvangen. Jij en je moeder is een bijbelse en praktische gids op weg naar volkomenheid en groei, naar een hechte en bevredigende band met je familie, vrienden en partner, en naar een nieuwe, gezonde omgang met je moeder.
Afbeeldingen
Cloud, H. - Jij en je moeder / de invloed van je opvoeding op je persoonlijkheid
Vrouwtje Twinkel Leeuwarden

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Vrouwtje Twinkel.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Vrouwtje Twinkel
  • Na uw bestelling ontvangen u en Vrouwtje Twinkel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vrouwtje Twinkel vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Vrouwtje Twinkel kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren