Titel
Bijbelwoorden in beeld
Schrijver
Kaai, Anneke
Taal
Nederlands
ISBN
9789023990888
Uitgever
Mozaiek
Prijs
€ 12,50
Bijzonderheden
2003, 60pp, Gebonden
Meer info
zie ook: Psalmen in Beeld van A. Kaai bij de Fakkel Arnhem. Bijbelse kernwoorden roepen vaak tal van gedachten en gevoelens op. Gevoelens die alles te maken hebben met de betekenis van het woord voor die persoon, maar ook met de herinneringen die het woord oproept en de associaties die het teweegbrengt. Woorden of begrippen zoals liefde, heilig, genade, eeuwigheid, amen hebben ook beeldend kunstenaar Anneke Kaai geïnspireerd. Zij dringt door tot de essentie van de kernwoorden en heeft deze verweven met haar emotie, verbeeld in ruim 20 schilderijen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Fakkel - Arnhem
- Na uw bestelling ontvangen u en De Fakkel - Arnhem een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Fakkel - Arnhem vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Fakkel - Arnhem kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.