Titel

Basisvaardigheden voor de productvormgever / ontwerpschetsen - Basisvaardigheden in vormgeven - Basistechnieken in markerschetsen - Voorbeelden uit de ontwerppraktijk

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Boom Lemma

Prijs

48,00

Verzendkosten

€ 6,00

Bijzonderheden

2008, 2de, 301p, pb, nieuw

Meer info
Binnen de vormgevingsfase van een industrieel ontwerp of een productontwikkeling is het kunnen genereren van bruikbare vormalternatieven een belangrijke vaardigheid. Ook moet men deze vormalternatieven duidelijk kunnen presenteren aan opdrachtgevers, collega-ontwerpers of toekomstige consumenten. Snelschetsen, het centrale thema van dit boek, is daartoe een geschikt middel.

Van dit boek verscheen in 2004 een eerste druk. De nieuwe druk is uitgebreid met meer uitgewerkte voorbeelden en cases van ontwerpbureaus. Ook wordt er meer aandacht besteed aan andere teken- en schetstechnieken dan fineliner, zoals kleurpotlood en pastel.
Afbeeldingen
Corremans, Jan - Basisvaardigheden voor de productvormgever / ontwerpschetsen - Basisvaardigheden in vormgeven - Basistechnieken in markerschetsen - Voorbeelden uit de ontwerppraktijk
managementbib.com Wilrijk

Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel managementbib.com.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met managementbib.com
  • Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • managementbib.com kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren