Titel
Abstraction: Towards a New Art - Painting 1910-20
Schrijver
Bowness, Alan (Foreword), Peter Vergo, Christopher Green, Jane Beckett, Dawn Ades, Peter Vergo e.a. auteurs
Taal
Engels
Uitgever
The Tate Gallery
Prijs
€ 17,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1980, linnen met stofomslag, 128 p., honderden illustraties, goede staat
Meer info
Over de weg naar abstractie in Parijs, Nederland, Dada, München, Italië etc. Prominente plek voor Nederland waarin veel (ook minder bekende)namen naar voren worden gehaald.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met titaantje
- Na uw bestelling ontvangen u en titaantje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van titaantje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- titaantje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.