Titel
Duco's gevleugelde dromen
Schrijver
Nijnatten-Doffegnies, H.J. van, geïllustreerd door Anton Pieck
Taal
Nederlands
ISBN
9789026904394
Uitgever
Van Holkema & Warendorf, 1978
Prijs
€ 34,50
Bijzonderheden
293 pag., illustraties in zwart/wit, 2e [herziene] dr., gebonden met stofomslag, in goede staat, stofomslag: wat kleine scheurtjes
Meer info
H.J. van Nijnatten-Doffegnies (geboren: Henrica Judith (Riek) Doffegnies) (1898 – 1990) was een Nederlandse schrijfster van streekromans.
Van Nijnatten-Doffegnies begon pas na haar dertigste met schrijven. Ze deed dit om wat extra inkomsten voor het gezin te verwerven, aangezien haar toelage door haar ouders na de crisis van 1929 werd stopgezet. Een van de eerste gepubliceerde werken was Grond, dat als 24-delig feuilleton verscheen in het Sallands Weekblad en waar zij ca. 50 gulden voor kreeg (inclusief een boek). Hierna verscheen de non-fictie roman Wladimir Roesky over een damesorkest. Haar andere boeken zijn vrijwel allemaal fictie. Het geheime dorp, over het Verscholen Dorp, is daar een uitzondering op. In Nederland zijn meer dan 1 miljoen boeken van haar verkocht. Veel van haar werk is ook buiten Nederland bekend geworden en vertaald in veelal Scandinavische talen.
Anton Franciscus Pieck (1895 – 1987) was een Nederlands kunstschilder, tekenaar, etser en graficus. Anton Pieck is vooral bekend geworden om zijn romantische tekeningen met levendige taferelen uit een geïdealiseerd nostalgisch verleden en om zijn sprookjesbos in de Efteling.
Als boekillustrator kon Pieck zich meten met de grote Engelse voorbeelden uit de 20e eeuw en drukte hij een belangrijk stempel op het beeld van de wereldliteratuur in Nederlandse vertaling.
In 1921 manifesteerde Pieck zich voor de eerste maal als boekillustrator: ter gelegenheid van de tiende druk van de roman Pallieter van de bevriende Vlaamse auteur Felix Timmermans. Vervolgens werd hij voor vele illustraties gevraagd; onder meer illustreerde hij de Camera Obscura van Hildebrand, sprookjes van Hans Christian Andersen en van de gebroeders Grimm, Sil de Strandjutter van Cor Bruijn en Nils Holgersson van Selma Lagerlöf. Pieck is dertien jaar bezig geweest illustraties te maken voor een zestiendelige uitgave van de vertellingen van Duizend-en-een-nacht.
(Wikipedia)
sprookjes
Afbeeldingen
Bestelt u meerdere boeken tegelijk, dan verzenden wij deze samen en betaalt u gereduceerde verzendkosten, afhankelijk van formaat en gewicht.
Bij bestellingen met een totaalbedrag van 50 euro of meer is binnen Nederland de verzending gratis bij bestellingen onder de 10 kg. (voor België: 70 euro of meer - onder de 2 kg).
De verzendkosten naar België variëren, afhankelijk van formaat en gewicht van het pakket.
Boeken worden met Track&Trace verzonden.
Verzendingen vinden plaats na ontvangst van uw betaling.
Let op: e-mails kunnen in uw spambox terecht komen!!!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Korenbloem
- Na uw bestelling ontvangen u en De Korenbloem een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Korenbloem vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Korenbloem kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.