Titel

Niet aanraken en zwijgen: over de geheimen van de rozenkrans.

Schrijver
ISBN

9789085280842

Uitgever

Antwerpen Halewijn 2008

Prijs

11,50

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Softcover, 80pp., 14,5x23,5cm., enkele illustr. in kleur, in zeer goede staat (omslag met lichte gebruikssporen).

Meer info
Niet aanraken en zwijgen verklaart de structuur en de symboliek van de rozenkrans, met aandacht voor de geestelijke en contemplatieve dimensie van de geheimen. Door middel van korte teksten en overdenkingen wordt de praktijk van het rozenkransgebed geplaatst in een bredere spirituele context, waarbij de lezer wordt uitgenodigd tot innerlijke rust en reflectie over gebeurtenissen uit het evangelie zoals bezien door de vier reeksen geheimen van de rozenkrans. Jan Scheers is een auteur met belangstelling voor christelijke spiritualiteit en gebedspraktijken, in het bijzonder gerelateerd aan de rozenkrans en meditatie daarop. Hij publiceert werken die gericht zijn op verdieping van religieuze devotie en contemplatief gebed.
Afbeeldingen
Scheers, Jan. - Niet aanraken en zwijgen: over de geheimen van de rozenkrans.
Scheers, Jan. - Niet aanraken en zwijgen: over de geheimen van de rozenkrans.
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren