Titel
De wereld van Sofie / druk 1
Schrijver
Gaarder, J.
Taal
Nederlands
ISBN
9789493166639
Uitgever
Houtekiet
Prijs
€ 7,50
Bijzonderheden
2004, Gebonden
Meer info
Deze roman over de geschiedenis van de westerse filosofie is een spannend verhaal, een detective en een naslagwerk in één: een intrigerend boek dat iedereen zal aanspreken die iets over zichzelf en de wereld om zich heen wil leren. Twee ondernemende tienermeisjes komen terecht in een wervelende speurtocht die tot antwoorden leidt op vele vragen, maar elke vraag roept weer nieuwe raadsels op. Op die manier schetst Jostein Gaarder een onderhoudend en origineel beeld van de wereld van de eerste Griekse filosofen tot vandaag. Het boek verscheen voor het eerst in 1994, werd in meer dan veertig talen vertaald en is sindsdien een internationale bestseller. De wereld van Sofie is dé klassieker over dit onderwerp voor het hele gezin.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boeken van Bibi
- Na uw bestelling ontvangen u en Boeken van Bibi een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boeken van Bibi vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boeken van Bibi kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.