Titel

Materieel '36 en '40, de nadagen kleurrijk in beeld

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789071513732

Uitgever

Uitgeverij Uquilair

Prijs

37,95

Bijzonderheden

160 p., in zeer goede staat

Meer info
Eind jaren zestig en begin jaren zeventig rijden de treinstellen die worden aangeduid als Mat '36 en Mat '40 hun laatste kilometers in de reizigersdienst. Auteur Harrie Peters is gefascineerd door deze treinstellen en heel wat vrije dagen en vakanties worden benut om in deze oude treinstellen te rijden en bovendien overal in Nederland te fotograferen. In het begin geldt er nog een fotoverbod bij NS hetgeen natuurlijk voor de nodige complicaties en anekdotes zorgt. In deze uitgave wordt de geschiedenis van de dan nog rijdende treinstellen beschreven vanaf 23 maart 1967, toen de auteur zijn eerste dia maakte, tot en met 1972, het jaar waarin de laatste treinstellen buiten dienst zijn gegaan. De nadruk ligt op de kleurendia's. Ook wordt aandacht besteed aan de wagenbakken van de stroomlijntreinstellen die in 1990 en 1992 in de voormalige DDR worden aangetroffen. Aparte hoofdstukken zijn gewijd aan de sloop van deze markante treinstelseries en aan de gebeurtenissen rondom treinstel 440 dat als enige op bijzondere wijze aan de slopershamer wist te ontkomen.
Afbeeldingen
Peters, H. - Materieel '36 en '40, de nadagen kleurrijk in beeld
Peters, H. - Materieel '36 en '40, de nadagen kleurrijk in beeld
Peters, H. - Materieel '36 en '40, de nadagen kleurrijk in beeld
Peters, H. - Materieel '36 en '40, de nadagen kleurrijk in beeld
Severein Heerjansdam

Ik: een boekenliefhebber met boeken voor andere boekenliefhebbers.
**********************************************************************************************************************
De boeken: De meeste van mijn boeken zijn tweedehands. Uiteraard zorg ik voor een zo goed mogelijke staat van het boek maar heel af en toe zijn er sporen, bijvoorbeeld namen, opdrachten, stickers of stempels. Deze worden niet altijd vermeld. Bij een boek in nieuwstaat vindt u dergelijke sporen vanzelfsprekend niet. Van veel boeken heb ik ook één of meerdere foto's van de binnenzijde opgenomen. Soms kunnen foto's ietwat van de werkelijkheid afwijken qua kleur, o.a. door omgevingsinvloeden.
**********************************************************************************************************************
Uw bestelling: Bestelt u in Nederland, dan kunt u direct betalen via iDeal. Heeft u liever geen internetbetaling? U ontvangt dan meestal dezelfde dag al een e-mail met de bevestiging en betaalgegevens. Het boek wordt één week voor u gereserveerd. Als ik een week na de bestelling geen betaling heb ontvangen, wordt de bestelling als geannuleerd beschouwd. Gaarne geen biedingen, genoemde bedragen zijn definitief.
**********************************************************************************************************************
Het verzenden: Alle boeken worden goed verpakt in een stevige verpakking, de aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland, voor het buitenland komen er kosten bij. Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd. Boeken worden nimmer opengevouwen verzonden. Voor fouten, verlies of beschadigingen die tijdens de bezorging worden gemaakt ben ik niet verantwoordelijk. Bij drukke perioden rondom bijvoorbeeld feestdagen, zijn er wat langere levertijden door drukte bij de vervoerder. Gaarne hiervoor uw begrip!
**********************************************************************************************************************Mijn e-mails: Let u bij het bestellen vooral op het juist invullen van uw e-mailadres! Mijn berichten en bevestigingen komen soms in de spambox terecht, dus ik vraag u vriendelijk om die ook te bekijken als u iets verwacht maar niet ontvangt. Mijn e-mails zijn altijd van severein.nl afkomstig. **********************************************************************************************************************
Uw privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door mij louter gebruikt als verzend- en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling, en niet gedeeld met derden. Op severein.nl vindt u overigens (naast mijn andere woord-gerelateerde diensten zoals tekstschrijven en vertalen) mijn overige bedrijfsgegevens en algemene voorwaarden.
**********************************************************************************************************************

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Severein.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Severein
  • Na uw bestelling ontvangen u en Severein een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Severein vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Severein kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren