Titel
De Isis-Crisis
Schrijver
Dyer, Tobey
Taal
Nederlands
Uitgever
Grace Publishing House
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2015, 159pp, paperback, in zeer goede staat
Meer info
ISIS is de naam van een terreurbeweging in het Midden-Oosten die bij velen angst inboezemt. Duizenden mensen, mannen, vrouwen en kinderen zijn door de leden van deze terreurgroep op barbaarse, mensonterende wijze van het leven beroofd. Niets en niemand wordt ontzien. Maar er is nog zoveel dat we niet weten over IS. Hoe is deze beweging ontstaan? Wat onderscheidt hen van andere terroristische groeperingen? Zal ISIS een rol spelen in de eindtijd? Wat betekent ISIS voor Israël? Hoe moeten christen reageren? In dit boekje geven de auteurs Charles Dyer en Mark Tobey antwoord op deze en vele andere vragen. Puttend uit de geschiedenis, de actualiteit en Bijbelse profetieën, proberen ze de lezers te leiden door de matrix van conflicten in het Midden-Oosten en de rol van ISIS in al deze zaken. Tot slot moedigen ze christenen aan om de geestelijke wapenrusting te hanteren, rustig te blijven en te zien op Jezus.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.