Titel

Icons - Identiteit in portretten

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789462623729

Uitgever

Waanders Uitgevers

Prijs

14,50

Bijzonderheden

2021, 176pp, Gebonden, harde band, als nieuw

Meer info
Al sinds de prehistorie zijn we gefascineerd door de menselijke beeltenis. Hoe zien we anderen en hoe willen we dat de ander ons ziet? De sociale en psychologische functie van portretkunst worden in dit boek onderzocht aan de hand van ruim honderd kunstwerken, waarvan het overgrote deel uit de fameuze Londense National Portrait Gallery. Met beroemde kunstenaars als Rubens, Van Dyck, Warhol, Dumas en Kensmil, en al even beroemde geportretteerden als ‘virgin queen’ Elizabeth I, William Shakespeare, Audrey Hepburn, David Beckham en Malala Yousafzai vertelt Icons een verhaal over roem, macht, identiteit, liefde en verdriet. En elk van hen heeft ons, dwars door tijd en ruimte heen, een eigen verhaal te vertellen.
Afbeeldingen
Rab Mcgibbon, Tanya Bentley en Marlies Stoter - Icons - Identiteit in portretten

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lees&WeetMeer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lees&WeetMeer
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lees&WeetMeer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lees&WeetMeer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lees&WeetMeer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren