Titel

Succesvol studeren; leer van de accountantscontrole; bijzondere onderzoeken; cases en uitwerkingen; deel 3

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789491544095

Uitgever

BNA Media

Prijs

10,00

Bijzonderheden

2013, 180pp, paperback

Meer info
in uitstekende staat; alleen 3x een X geschreven in de inhoudsopgave
Pul Groningen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Pul.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Pul
  • Na uw bestelling ontvangen u en Pul een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Pul vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Pul kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren