Titel
The fourth ally-The Dutch forces in Australia in WW2
Schrijver
Doug Hurst
Taal
Engels
ISBN
9780957925205
Uitgever
Doug Hurst
Prijs
€ 40,00
Bijzonderheden
Softcover,188pp. In nette, licht gebruikte staat.
Meer info
Een belangwekkend boek, over de belangrijke aanwezigheid en activiteit van Nederlandse militairen tijdens de 2e wereldoorlog in Australie, en hun acties van daaruit.
Een moeilijk te vinden werk, uitgegeven in beperkte oplage.
Een moeilijk te vinden werk, uitgegeven in beperkte oplage.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bosuil
- Na uw bestelling ontvangen u en Bosuil een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bosuil vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bosuil kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.