Titel
De Churchill factor / hoe één man geschiedenis schreef
Schrijver
Johnson, Boris
Taal
Nederlands
ISBN
9789000343546
Uitgever
Uitgeverij Het Spectrum - 8e druk, 2015.
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
Paperback, geïll., 428pp. - als nieuw ! ( ONGELEZEN )
Meer info
Johnson ontrafelt de mythes en de misvattingen, het meer dan levensgrote beeld dat we van Churchill hebben. Hij beschrijft hem met gedrevenheid en een scherp gevoel voor humor: een man vol tegenstellingen, met een aanstekelijke bravoure, een adembenemende welbespraaktheid, groots strategisch inzicht en een intense menselijkheid.
Churchill was een gevierd journalist en een geweldige redenaar. Hij won de Nobelprijs voor de literatuur in 1953. Hij was beroemd en berucht om zijn vermogen drank en chique diners te combineren met tot diep in de nacht doorwerken. Hij was moedig en kordaat. Zijn ruimdenkendheid maakte hem een pionier in de gezondheidszorg, het onderwijs en de sociale zekerheid, hoewel hij altijd onverbeterlijk politiek incorrect bleef.
De Churchillfactor is een boek dat niet alleen mensen aanspreekt die geïnteresseerd zijn in geschiedenis. Het is een boek dat essentieel is voor iedereen die wil weten hoe een groot leider eruit ziet.
Boris Johnson is journalist, schrijver, historicus en politicus. Na het Britse 'ja' voor een Brexit, waar hij een groot voorstander van was, werd hij in juli 2016 aangesteld als minister van Buitenlandse Zaken en Gemenebest. Van 2008 tot 2016 was hij burgemeester van Londen. Hij is de auteur van verschillende boeken, waaronder Johnson's Life of London (heruitgegeven als The Spirit of London), Have I got Views for You en The Dream of Rome.
* * O P G E L E T - B E S P A A R - P O R T O * *
In Nederland en België vanaf € 35,00 GÉÉN portokosten!
Betaling na ontvangst boeken!
Betaling via PayPal is mogelijk!
SNELLE LEVERING 1 tot 2 WERKDAGEN!
PORTOKOSTEN:
NEDERLANDSE ZENDINGEN via postNL aan Nederlandse tarieven.
Boek tot 350 gram 3.95
Boek boven de 350 gram 4.50 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan 7.50 euro //
BELGISCHE ZENDINGEN via Bpost aan Belgische tarieven
Boek tot 350 gram 4.25 euro
Boek boven 350 gram 7.05 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan € 8.00 euro
ANDERE LANDEN OP AANVRAAG.
Boeken altijd degelijk en professioneel verpakt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Maaszicht
- Na uw bestelling ontvangen u en Maaszicht een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Maaszicht vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Maaszicht kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.