Titel

Omwentelingen (Ex.2)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789044504224

Uitgever

De Geus

Prijs

7,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2008, 2e druk, 477 pp hardcover gebonden met stofomslag (zo goed als nieuw!) Staat van het boek: 9.0

Meer info
J.M.G. Le Clézio - Omwentelingen (Ex.2)
(De Geus)
ISBN 9789044504224
2e druk 2008
477 pp hardcover gebonden met stofomslag
(zo goed als nieuw!)
Staat van het boek: 9.0

Hoofdpersoon is Jean Marro, een zestienjarige jongen die in de jaren vijftig in Nice woont. Een van Marro's voorouders vertrok in de achttiende eeuw vanuit Frankrijk naar het eiland Mauritius. Jean Marro bezoekt zijn blinde tante Catherine, een van de laatst levende familieleden die op Mauritius zijn opgegroeid. Zij vertelt hem zo gedetailleerd en zo indringend over zijn voorvader dat Jean zich langzamerhand die poëtische wereld eigen maakt. Le Clézio schildert op deze manier een prachtig fresco, waarin twee eeuwen en twee levens op wonderbaarlijke wijze verweven worden.

Prijs €7,50
Afbeeldingen
Le Clézio, J.M.G. - Omwentelingen (Ex.2)
Le Clézio, J.M.G. - Omwentelingen (Ex.2)
Le Clézio, J.M.G. - Omwentelingen (Ex.2)
Le Clézio, J.M.G. - Omwentelingen (Ex.2)
Stanley&Livingstone Utrecht

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!

ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Stanley&Livingstone.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
  • Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren