Titel
Dorp onder de zon Trilogie
Schrijver
Thijssing-Boer, Henny
Taal
Nederlands
ISBN
9789025721787
Uitgever
Gottmer Uitgevers Groep b.v.
Prijs
€ 2,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1989, 561pp, gebonden met so, naam voorin, in goede staat
Meer info
Een heerlijke streekromantrilogie over het leven van Cobi Keller. In En het dorp keek toe belooft Cobi op het sterfbed van haar vader dat zij het boerenbedrijf zal voortzetten. Maar ze heeft eigenlijk geen idee hoe ze dit zal doen. In het vervolgdeel, Kinderen van het dorp vindt Cobi na een slecht eerste huwelijk, de liefde van haar leven: Evert Ekema. Met haar twee zonen en de dochter van Evert vormen ze een nieuw gezin, maar dat gaat zeker niet zonder slag of stoot! De drie volwassen kinderen van Cobi en Evert vinden elk hun weg. Vreugde en verdriet wisselen elkaar af, maar de liefde tussen Cobi en Evert Ekema houdt stand. Dan is het leven goed in het Dorp onder de zon.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.