Titel
Dank je lekker
Schrijver
Dolf Verroen, Nannie Kuiper, Thé Tjong-Khing, Caecilia Andriessen
Taal
Nederlands
ISBN
9789025846862
Uitgever
Leopold, Den Haag, cop. 1979 (1e dr)
Prijs
€ 4,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Gebruikte staat - gebonden - uitgebreid - rijk geïllustreerd - 108 pag.
Meer info
Negen gevoelsonderwerpen, zoals gehoorzamen, verdriet, lief zijn, sparen, dood en andere, worden op vier verschillende manieren uitgewerkt; in een verhaal, een gedicht, een toneelstukje, en een zingliedje. De onderwerpen zijn eerder in programma's van de KRO-schoolradio besproken. Uitg. in samenw. met Arno Wamsteker van de KRO-schoolradio.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenloket
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenloket een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenloket vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenloket kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.