Titel
De hond met de blauwe tong
Schrijver
Wolkers, Jan
Taal
Nederlands
ISBN
9789029090025
Uitgever
Meulenhoff - Amsterdam
Prijs
€ 4,50
Bijzonderheden
1977, 17e druk, 192 pp paperback (in uitstekende staat!) Staat van het boek: 8.5
Meer info
(Meulenhoff)
ISBN 9029090022
17e druk 1977
192 pp paperback
(in uitstekende staat!)
Staat van het boek: 8.5
Vijf verhalen die een gruwelijke dood als onderwerp hebben. In "De Achtste Plaag" steekt de ik-figuur op paaszondagmorgen zijn deel in een oude leghen. Het arme dier overleeft het niet. In een later verhaal: "De Wet op het Kleinbedrijf" jagen de ik en zijn kornuiten een geesteszieke man de dood in. Dan het titelverhaal. De hond met de blauwe tong is een zwarte chowchow. Hij woont in een donker bos, en als een kind iets slechts gedaan heeft dan komt hij eruit te voorschijn en gaat er heen.
Prijs €4,50
Afbeeldingen
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
- Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.