Titel

Het antwoord

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789063531072

Uitgever

Medema, Uitgeverij

Prijs

2,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1980, 85pp, paperback, lichte lezerssporen: vlekje op achterkant, binding goed

Meer info
Overdenkingen over het verschil tussen godsdienst en christendom, vanuit rechtzinnig protestants perspectief. Dit boekje daagt je uit. Sommigen durven zo’n uitdaging niet aan. Want stel je voor dat ze hun mening moeten herzien… Hoor jij ook bij die mensen? Of durf je het wél aan eens rustig na te denken over vragen als: wat is de waarde, ja, de meerwaarde van het Christelijke geloof? Kun je daar ooit zeker van zijn? Waarom zou iemand kiezen voor het geloof in Jezus Christus? Wat heeft Hij dan gedaan dat de moeite van geloven, volgen en liefhebben waard is?
Afbeeldingen
Skarsaune, Oskar - Het antwoord
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren